Beitostølen Andelshytter

Utleie/leie/bytte

Onsdag 16/09/20

Ønsker å leie i uke 40, 2020

Administrator

Hei!
Ønsker å leie hytte uke 40, 2020. Er en familie på to voksne og to barn. 
 

Navn: Silje Enholm
Epost: silje_enholm@hotmail.com
tlf: 92421881

Mandag 07/09/20

Leie av hytte i uke 8

Administrator

Hei,
Ønsker å leie hytte i uke 8 i 2021.
 

Mvh
Navn: Wenche Sydgaard
Epost: wenche.sydgaard@gmail.com
tlf: 90029502

 

Fredag 04/09/20

Ønsker å leie hytte i uke 43

Administrator

Hei,

Jeg ønsker å leie en hytte i uke 43.

Mvh

Karine G. Tobiassen
epost: karinegjemdal@outlook.com

Tirsdag 04/08/20

Utleie av hytte 2A i uke 33 og/ eller uke 34

Administrator

Hei,

Ønsker å leie ut hytte 2A i uke 33 og/eller uke 34.

Kr 3000,- pluss rengjøring pr uke, eller kr 5000,- pluss rengjøring for begge uker.

Christin Simonsen
chrsim@online.no
mob: ...

Mandag 03/08/20

Utleie av hytte 3A i uke 34

Administrator

Hei,

Ønsker å leie ut hyttenr. 3A i uke 34. Pris kr. 3.500,- pluss rengjøring

Mvh

Linn Aas
Tlf: 45 22 43 30
linn.aas@cbre.com

Mandag 03/08/20

Utleie av hytte uke 36

Administrator

Hei

Uke 36 er ledig - hele eller deler av uka kan leies.
Hel uke 2500 + vask.

Kontakt:

Gro Sandgrind 

Mob: 99239061 eller epost: sandgrind.gro@gmail.com

Mandag 15/06/20

Leie av hytte fra 1/8 til 8/8

Administrator

Hei,

Vi ønsker å leie hytte fra 1/8 til 8/8. Vi er kjent med hyttetype og sted.

Navn: Per Hegland
Epost: p-hegla@online.no
tlf: 47294482

Mandag 15/06/20

Leie av hytte fra 1/8 til 8/8

Administrator

Hei,

Vi ønsker å leie hytte fra 1/8 til 8/8. Vi er kjent med hyttetype og sted.

Navn: Per Hegland
Epost: p-hegla@online.no
tlf: 47294482

Torsdag 04/06/20

Utleie av hytte 10A i uke 24

Administrator

Hei,

Hytte 10 a leies ut i uke 24. Kr. 2000,- + utvask kr.500,-

Navn: Bjørnar Jarle Evensen
Epost: bjevensen@live.no
tlf: 47262609

Onsdag 27/05/20

Leie av hytte fra 12. juni til 14. juni 2020

Administrator

Hei,

Ønsker å leie en hytte fra 12.6 til 14.6 2020.

Navn: Ivar Eugene Bodin
Epost: ivar.bodin@hotmail.com
tlf: 97627032