Beitostølen Andelshytter

Utleie/leie/bytte

Onsdag 27/05/20

Leie av hytte fra 12. juni til 14. juni 2020

Administrator

Hei,

Ønsker å leie en hytte fra 12.6 til 14.6 2020.

Navn: Ivar Eugene Bodin
Epost: ivar.bodin@hotmail.com
tlf: 97627032

Mandag 25/05/20

Ønsker å kjøpe/ leie i uke 31/32

Administrator

Hei,

Kjøpe/leie andelshytte uke 31/32. Vi er og har vært andelseiere i snart 20 år, har kjøpt og solgt noen andeler gjennom tiden og ønsker nå tilgang til område ...

Mandag 25/05/20

Utleie i uke 26 - 2020

Administrator

Hei,

Utleie uke 26 2020 - Hytte 9 B kr. 4.000.- inkl. vask kr. 500.- 

Navn: Eva Espetvedt
Epost: petespet@online.no
tlf: 95851137

Mandag 25/05/20

Utleie uke 23 - Pinsen

Administrator

Hei,

Utleie uke 23 (pinsen), hytte nr 2B kr 2 500, pluss rengjøring.

Navn: Harald Eriksen
Epost: eriksen.harald@gmail.com
tlf: 92832577

 

Tirsdag 28/04/20

Utleie av hytte 5a i uke 38

Administrator

Hei,

Jeg leier ut hytte 5a i uke 38. Leie kr 3.500 + kr 500,- for vask.

Navn: Anne Haavik
Epost: anne.haavik46@gmail.com
tlf: 91149140

Tirsdag 21/04/20

Leie hytte i uke 31 eller 32

Administrator

Hei,

Ønsker å leie hytte i uke 31 eller 32.

Navn: Ragnhild Langballe
Epost: ragnhildlangballe@gmail.com
tlf: 99487170

Fredag 28/02/20

Leie av hytte i uke 2 - 2021

Administrator

Hej,

Jeg ønsker å leie en hytte i uke 2 – 2021.

Flemming Elmstrand
Tlf. 50578018
E-mail flemming@elmstrand.dk

Onsdag 26/02/20

Utleie av hytte 6a i uke 29

Administrator

Hei,

Leier ut hytte 6a i uke 29. Kr. 3.500,- + vask kr. 500,-

Navn: Torunn Are
Epost: Torunn.are@hotmail.com
tlf: 99020154

Tirsdag 18/02/20

Ønsker å leie hytte i uke 6 eller 8 samt uke 13

Administrator

Hei,

 

Jeg ønsker å leie hytte i uke 6 eller 8 samt i uke 13 i 2021.

Mvh

Lisa Schjelde

Tlf: 0046 735817673

epost: lisa.schjelde@yahoo.no

Mandag 17/02/20

Ønsker å leie hytte i uke 2

Administrator

Hei,

Jeg ønsker å leie hytte i uke 2.

Janni Larsen
Tlf.  22536565
E-mail. Jannilarsen8@gmail.com