Beitostølen Andelshytter

Utleie/leie/bytte

Tirsdag 07/01/20

Utleie av hytte 7B i påskeuken

Administrator

Hei

Jeg ønsker å leie ut hytte 7B i uke 15 (Påskeuken - fra 4.4 - 11.4.20). 

Pris kr 8 000. 

Astri S. Neset
Mobiltlf.: 928 54 744
epost: astri.neset@gmail.com

Mandag 30/12/19

Utleie i uke 25 2020

Administrator

Hei,

Vi ønsker å leie ut hytteandel 10A i uke 25 i 2020. Pris kr. 2.000 dkr.

Navn: Charlotte Husfeldt
Epost: charlotte.husfeldt@dadlnet.dk
tlf: +4528345043

 

Mandag 30/12/19

Utleie i uke 11

Administrator

Hei,

Jeg ønsker å leiie ut hytte 3A i uke 11.

Navn: Birger Christian Brynjulfsen
Epost: bb@frostregn.no
tlf: 91799959

 

Mandag 30/12/19

Ønsker å bytte fra uke 32 til uke 28

Administrator

Hei,

Vi har hytte 3A uke 32, og ønsker å bytte til uke 28. Vi ønsker primært å bytte på fast basis, men dersom det ikke er aktuelt ønsker vi bytte, evt. leie uke 28 ...

Mandag 23/12/19

Utleie i uke 31

Administrator

Hei,

Vi ønsker å leie ut hytte 4 B i uke 31.

 

Ta kontakt med:

Hilde Hagen

tlf. 90082648

 hilde.hagen@outlook.com

Torsdag 19/12/19

Ønsker å bytte i uke 11

Administrator

Hei,

Vi har hytte 6a i uke 12. Vi vil gjerne bytte denne mot en annen hytte i uke 11 i 2020.

Med vennlig hilsen

Navn: Winnie Brodam
Epost: Winnie.brodam@gmail.com
tlf: 0045 26164125

 

Torsdag 14/11/19

Ønsker leie av hytte jul og nyttår

Administrator

 

Ønsker å leie jul og nyttår.

Kontakt:Ellen Borse 95270783.

Mandag 04/11/19

Utleie uke 7

Administrator

Hytter udlejes i uge 7 i 2020

 

Navn: John Holm
Epost: Johnholmp@gmail.com
tlf: 0045 28440559

Fredag 01/11/19

Utleie uke 7

Administrator

Hytte udlejes i uge 7 2020

Navn: Jens Sand
Epost: tjsand@outlook.dk
tlf: 0045 40634778

Mandag 28/10/19

Leie uke 11, 13, 14, 15 og 16 i 2020

Administrator

Hei! Vi leier ut uke 11, 13, 14, 15 og 16 i 2020. Pris fra 3500kr pr uke. (Påsken i uke 15 koster 8000kr) Tlf: 988 61 390

 

Hans Gjesme
hansgjesme@hotmail.com